Polecany post

GOOD SUMMER

28.2.16

Internet nas ogłupia ?

Hejka!

Dziś notka o internecie a tak na prawdę o naszej codzienności . Jest to temat o którym każdy słyszał i spotyka się z nim codziennie . Internet jest jakby naszą drugą prawą ręką , bo tak na prawdę przez internet załatwiamy codziennie tyle spraw że jest to dla nas normalna rzecz ale czy dla osób starszych jest to normalne?
Bardzo często spotykam się z taką opinią starszych ludzi , że te całe młode pokolenie siedzi tylko w komputerach i nic po za tym nie widzą .. tak patrząc na to z góry okazuje się że jest to po części prawda , gdy wiele młodych ludzi zamiast wyjść na dwór woli grać w gry itp. spędzając nawet całe dnie przed komputerem. 
Nie dziwie się że starsze osoby tak to widzą , bo w ich czasach tego nie było ale czasy się niestety lub stety zmieniają . Często spotykam się z takim stwierdzeniem " Tam w internecie są same głupoty i nic stamtąd nie wyniesiesz " też się po części zgodzę , bo wiem że przesiadywanie na Facebook'u i nie tylko jest marnowaniem czasu ale i tak żyjąc z tą podświadomością ciągle na nim przesiaduję .
Teraz wolimy bardziej kontakt z naszymi znajomymi przez internet kiedyś tak nie było , wszyscy się razem spotykaliśmy . Nie mówię że teraz tak nie ma ale jest to coraz częściej rzadko spotykane .
Czytając teraz tą notkę , stwierdziłem że wymieniłem same minusy ale jest też dużo plusów .
Przez taki internet można się rozwijać , można mieć swoje hobby , nawet takie blogowanie .
Mamy dużo możliwości poprzez dowiadywanie się różnych ciekawych rzeczy , co dzieje się u naszych znajomych . Jest ich mnóstwo ale 'Czy internet NAS ogłupia?' musimy sobie odpowiedzieć na to sami .


Bluza - ALOHA FROM DEER
Kurtka - Ombre Clothing


20 komentarzy:

 1. Pierwsza i trzecie zdjęcie... Ekstra! Wg nie internet może ogłupiać, ale też dużo daje. Pod warunkiem że mądrze się z niego korzysta i z umiarem. Bez umiaru szkodzi i marnuje ludziom życie.
  Pozdrawiam, Syll.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia :3
  Dla niektórych ludzi dostęp do internetu powinien być zabroniony :')
  Internet to coś bez czego większość nie umie normalnie funkcjonować. Jeśli korzysta się z niego z umiarem to w porządku, ale gdy ktoś na nim siedzi 24/7 to może być z nim później coś nie tak :D

  Pozdrawiam

  http://gubiesiewtymrozu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia :)
  Bardzo ciekawy temat na post i dobrze napisany ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. dobry pomysł na post. świetne zdjecia i bluza :)
  http://mypink-glasses.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Fakt, Internet bywa ogłupiający, ale nie kryje faktu, ze dzieki niemu sie rozwijam :) Swietne zdjecia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny post! ZApraszam do mnie:weerciapl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładne jpg :) Świetny post !
  Zapraszam na nowy post : Yourfallsky.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Internet ma i dobre, i złe strony, nie można go całkiem zdyskwalifikowac :) osobiście lubię czasami dac sobie spokój ze wszystkimi mediami na cały weekend lub nawet kilka dni :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja osobiście jestem przerażona jak to wszystko poszło na przód, jak siedzę ze znajomymi, wszyscy mają telefon w ręku.. to już jest przesada :/ Wszystko z umiarem.
  Zaobserwowałam, liczę na rewanż
  http://ba3wa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Osobiście nie siedzę tak dużo w internecie, raczej spotykam się ze znajomymi. Jednak moi dziadkowie też mówią, że oni to z tego 'czegoś' korzystać nie umieją.
  Po części im zazdroszczę :P

  Zapraszam do swojego kociego świata: always-be-a-cat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Internet jest tak każda inna rzecz - jedni korzystają z niego mądrze a inni to całkowite debile.
  Krótko inna temat - dziekuje

  alexamariani.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

@hub3rt3