Polecany post

GOOD SUMMER

27.7.16

MOJE PODWÓJNE ŻYCIE | DDOB
-Prowadzisz podwójne życie? 
-Jesteś nienormalny?!
-Dziwna osoba, która nie potrafi podjąć jednej decyzji, która wniesie bardzo dużo do twojego życia, która określi kim będziesz kiedyś?
-Zdecyduj się!

Przyznam się, że jestem właśnie w takiej sytuacji, jak powyżej. Nie oznacza to, że jest to coś złego, oznacza to, że robisz coś więcej niż inni. 
Wstając codziennie do szkoły, zastanawiam się czy to ma sens, a tak dokładnie moje blogowanie. Wracając ze szkoły, zasiadając przy laptopie, odpalając mojego bloga, przeglądając komentarze, od razu zmienia mi się myśl na ten temat. Jeśli widzę tyle fajnych komentarzy, opinii które wyrażacie WY! Jest to coś co daje dużo energii, do dalszego działania. O swoich zainteresowaniach, mógłbym pisać dużo, bo mam ich sporo, lub miałem. Kiedyś, tak dokładnie parę lat temu, bardzo lubiłem rysować, jeździć na rolkach, co nadal kontynuuje, co prawda w mojej miejscowości prawie nikt tego nie robi, na co tak na prawdę, nie zwracam uwagi. Lubię fotografować, bawić się montażem filmów i blgowaniem.
Wspomniałem powyżej, że mieszkam w miejscowości, a tak dokładnie małej miejscowości i takie prowadzenie bloga, jest dla ludzi zamieszkujący ten obszar, odległym kosmosem i o którym jak na razie wie tylko parę osób. Wnioskuję to z tego, gdy idę zrobić jakieś zdjęcia,  nawet w tedy dostrzegam ich wzrok, ich myśli
 "Po co to mu? Do czego mu ten aparat?"
 Trochę przesadziłem, ale w małym stopniu tak jest. Nie rozumiem dlaczego ludzie, nie mogą sobie po prostu, bezinteresownie przejść i pójść dalej.

Dzięki takiemu blogowi, mogę oderwać się od mojego nudnego życia, rozwijać swoje zainteresowania, poznawać ludzi.
Pamiętam początek z moim blogiem, kiedy zakładałem go na telefonie,(Nokia Lumia 635, podaję wam model, by osoby znające miej więcej ten telefon, zobaczyły że nie jest to łatwa sprawa, założyć bloga na tym telefonie)

Pamiętajcie, że początki nigdy nie są łatwe, ale trzeba robić dużo, aby ten czas który poświęciliśmy na to się opłacił.
Na koniec mały cytat, który przypominam sobie w pewnych momentach ..
"Jeżeli już o coś zabiegasz , idź na całego , w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj " - Charles BukowskiChciałbym zaprosić Was, do wzięcia udziału w konkursie, który organizuje marka Neffos, nagrodą dla zwycięscy jest nowy smartfon, więcej informacji znajdziecie tutaj Klik

11 komentarzy:

 1. super post!!! Poproszę więcej takich o tobie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję i postaram się robić więcej takich wpisów ;)

   Usuń
 2. Oj pamiętam moje początki z blogiem, aż się teraz śmiać chce, ale miło to wspominam :D Świetne zdjęcia!
  dusiiiak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Doskonale cię rozumiem :) Też mieszkam w małej miejscowości i bardzo boję się ujawnić mojego bloga, dlatego na razie w pewnym stopniu piszę go anonimowo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mega wpis <333

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeju post jest tak swietny, ze mega we mnie uderzył! Zycze Ci wygranej :)
  Olivkv.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie piszesz ! Też ostatnio zapisałam się na DDOB. Super pomysł :)
  Będę wpadała do Ciebie cześciej :)

  http://nataliakaczmarek.blogspot.com/ zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pewnie, nie ma co patrzeć na innych, tylko robić to, co się lubi :). Ja bloguję już od prawie 6 lat i chyba nigdy nie pożałowałam dnia, kiedy założyłam mojego bloga. Rozwijam go jak mogę i czerpię z tego ogromną radość. Nauczyłam się sporo, a także poznałam wiele wspaniałych ludzi. Trzymaj się i pisz dalej! :)

  OdpowiedzUsuń

@hub3rt3