Polecany post

GOOD SUMMER

26.4.16

OBRAŻAMY

Cześć, dziś post który ma na celu wyjaśnić, dla czego obrażamy kogoś innego w internecie?
Około dwa miesiące temu pojawił się post HEJTUJEMY i stał się najpopularniejszym postem u mnie na blogu. Postanowiłem, że zrobię kolejny post, który trochę będzie nawiązywał do poprzedniego ale z innymi przemyśleniami na ten temat.

Często zadaję sobie takie pytanie, dla czego tak jest? Co takiego powoduje, że tak często zachodzi takie zachowanie?
Odpowiedź jest bardzo prosta, znacznie lepiej i wygonie jest obrazić kogoś anonimowo w internecie, niż w rzeczywistości. Wydaje mi się, że jest tak ponieważ, ta osoba nie czuje się tak źle ze sobą, niż żeby taka sytuacja zaszła w realnym życiu. Co prawda często zdarzają się takie sytuacje, że ktoś kogoś obrazi w życiu realnym, ale większy przyrost tych zachowań spotykany jest w internecie.
Obrażanie występuje na takiej zasadzie wyrażania swojego zdania ale bardziej sprzeciwu poprzez nienawiść, a nie po prostu, że 'MAM SWOJE ZDANIE' tylko po prostu nienawidzę tego co robisz.
Bierze się to także z tego, że świat idzie ciągle do przodu wchodzą nowe trendy, nowe unowocześnienia itp. mamy internet, telewizję, radio, możemy wyciągać dużo wniosków z czasów przeszłych, czemu tego nie robimy? Dla czego nie idziemy razem ze współczesnym światem?
Nie umiem wytłumaczyć ostatniego powodu dla czego tak jest? Ale chcę znać wasze zdanie na ten temat. Napiszcie mi w komentarzu co o tym myślicie, a ja się z wami będę żegnał i widzimy się wkrótce :)


Trousers - Cropp Shop Online
Buty - Butyjana.pl27 komentarzy:

 1. Super post i piękne zdjęcia <3

  OdpowiedzUsuń
 2. ludzie lubią kogoś obgadać "z ukrycia" czyli z anonima, nie ponosząc konsekwencji...
  świetne fotki :))

  obserwuję i zapraszam do mnie :)
  http://dezmansowaaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. "nowe unowocześnienia"? A po jakiemu to jest, proszę popraw i jeszcze jeden błąd powinno być "tego" a wpisałeś "teko"

  OdpowiedzUsuń
 4. Inni po prostu starają wyszukiwać się wad w pozostałych. Za pewne chejtujący nie mają co robić, uważają obrażanie za hobby ;)
  Fajny blog- obserwuję!

  Zapraszam --> http://hot-schot.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Coraz lepiej piszesz, praktyka czyni mistrza. Co jakiś czas widzę gdzieś Twoje wpisy i widzę, że robisz progres. Oby tak dalej a być może zajdziesz daleko.
  W wolnej chwili zapraszam Cię do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super post :)
  szczerze tez powiem że genialne zdj <3
  pozdrawiam
  teenqueen96.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mądrze napisane, moje zdanie jest takie samo :)
  Obserwuje i zapraszam do siebie :)

  http://rougeper.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo dobrze napisane ! :) My często zostajemy hejtowane , obrażane , lecz się tym nie przejmujemy. Chyba wynika to z tego że przyzwyczaiłyśmy się do ciągłego obrażania nas. Co do zdjęć to bardzo klimatyczne :) Masz talent do blogowania ;) W wolnej chwili zajrzyj --> https://agssymi.blogspot.com :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdjęcia naprawdę piękne szczególnie te, na których siedzisz na ulicy. Nawiązują mocno do tematu. Niestety więcej ludzi w internecie obraża, ale i też kłamie. Bo jest prościej. Całkowicie popieram Twoje zdanie. Dodaję do obserwowanych i dziękuję za komentarz u mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajne Zdjęcia ;)
  http://patrycjaalicja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajne Zdjęcia ;)
  http://patrycjaalicja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Spora różnica to też obrażanie a foch ;] Obrażanie z dobrym powodem jest zrozumiałe ale mody fochów nie zrozumiem xd
  Mój blog ♥

  OdpowiedzUsuń
 13. Świat idzie do przodu, ludzie się cofają ... A może to jest zazdrość ze ktoś do czegoś dąży ? wiec lepiej jest schować się za kompem i obrażać niż samemu wziąć się do roboty i coś ze sobą zrobić. Super blog ! :) obs ?
  http://myfile-myworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. takie osoby , które obrażają innych to tacy ludzie , którzy sami nie mają nic do zaoferowania

  Zapraszam na mój BLOG

  OdpowiedzUsuń
 15. Mądry post ,oby więcej takich :D ludzie którzy hejtują jakaś osobę po prostu prawdopodobnie zazdroszczą tej osobie, np. sukcesu
  Zapraszam ----> http://blondbme.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Wydaje mi się, że często ludzie zazdroszczą innym, to raz, dwa- ludzie lubią inności. Tyle, że w życiu realnym mieliby za mało odwagi (albo wcale) żeby to powiedzieć..Niestety, wyładowują się w necie..

  http://www.justcleo.pl/2016/04/outfit-of-day-jungle-city.html

  OdpowiedzUsuń
 17. świetnie napisane! :) Sporo w tym prawdy :)
  http://zatrzymacchwileulotne.blog.pl/- u mnie nowy wpis, zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń

@hub3rt3