Polecany post

GOOD SUMMER

2.2.16

ZBLIŻAJĄ SIĘ FERIE


Hejka wszystkim !
Dziś notka tak na prawdę nie typowa . Nie typowa? Nie typowa dla tego że zabrałem mojego laptopa i usiadłem przy biurku włączając na bloga by napisać notkę nie mając kompletnie pomysłu na to co będę właśnie pisał . Pisząc to teraz , piszę jeszcze nie wiedząc o tym co mam napisać ale z racji tego że ferie siedzą mi cały czas w głowie i zaczynają mi się 14 lutego to o tym zacznę . 
Tak na prawdę ferie to coś wspaniałego . To czas kiedy możemy odpocząć od szkoły i może nie od wszystkich obowiązków ale od jakiś na pewno i nie jest to może jakiś duży okres wolnego ale jakiś jest :)
Nie mam jak na razie żadnych planów na te zbliżające się ferie poza wyjazdem do Rzeszowa a tak to żadne . Przez te 14 dni zamierzam przeznaczyć ten czas w dużej ilości nagrywając dla was filmiki na YouTube gdzie już was zapraszam --> YouTube .
W sumie ja jako ostatni mam ferie ale zawsze wychodziłem z takiego założenia gdy wszyscy siedzą sobie w domu ja muszę chodzić do tej głupiej szkoły i się uczyć a tak pomyślę sobie teraz wszyscy siedzą sobie w domu ja chodzę do szkoły minie parę tygodni ja sobie siedzę w domu inni się uczą w szkole :)

Bluzka od polecanego sklepu  SurgePolonia.pl


8 komentarzy:

 1. Jak ja zazdroszczę, że ferie przed Tobą . . . Moje się właśnie skończyły i szara szkolna rutyna powróciła :c
  Mam nadzieję, że w ferie odpoczniesz i naładujesz akumulatory ^^
  Na YT wpadam i paczam na filmiki :3
  Pozdrawiam ciepło,
  Acaila :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieje, że ferie będą udane. :) No i wytrwałości do nich, dwa tygodnie szybko zleca. :) Zdjęcia są naprawde bardzo dobre!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wyglądasz dobrze w czapce z daszkiem, jakoś nie pasuje, ale to taka moja subiektywna opinia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wywnioskowałaś to po 2 zdjęciach i to bokiem?:)

   Usuń
 4. Również miałam ferie 14 lutego. :3 W tym roku stwierdziłam, że posiedzę w domciu, i odpocznę od obowiązków.To był dobry wybór :D Do szkoły wróciłam wypoczęta i pełna energii :D Pozdrawiam. :3 http://muchywmleku.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

@hub3rt3